Spot reklamowy

Spot reklamowy kampanii Rodzina Jest dla Dzieci

Nie moglibyśmy wymarzyć sobie wspanialszego lektora. To przecież najlepszy „ojciec zastępczy” wśród aktorów. Piotr Fronczewski nie pożałował swojego głosu i podzielił się nim dla idei, która powinna wybrzmiewać właśnie tak jak jego głos - ciepło i rodzinnie.

Dzięki niemu spot kampanii społecznej Rodzina Jest dla Dzieci zyskał dobre serce Jacka Kwiatkowskiego, urok prof. Ambrożego Kleksa i moc tygrysa szablozębnego Diego.

Wierzymy, że głosowe wsparcie, jakiego nam udzielił, sprawi, że świat wielu rodzin i ich dzieci stanie się lepszy i piękniejszy.

Samo nagranie Piotr Fronczewski skomentował krótko: - To było trudniejsze niż monolog Hamleta, bo najważniejsze są niuanse.

Jeśli chcecie pomóc dzieciom tak jak filmowy Jacek Kwiatkowski, dowiedzcie się więcej o rodzicielstwie zastępczym. Szczegóły na naszej stronie www.rodzinajestdladzieci.pl  oraz pod numerem telefonu 506 980 979.

Zachęcamy do wsparcia kampanii Rodzina Jest dla Dzieci i rozpowszechnianie naszego spotu reklamowego promującego rodzicielstwo zastępcze.

Plik do pobrania:

Spot promujący rodzicielstwo zastępcze

Spoty JESTEM RODZINĄ ZASTĘPCZĄ

Na początku 2020 r. rozpoczęliśmy nową odsłonę kampanii Rodzina Jest dla Dzieci pod hasłem JESTEM RODZINĄ ZASTĘPCZĄ. Efektem sesji zdjęciowych z 6 łódzkimi rodzinami zastępczymi są plakaty i ulotki, na których opowiadają one, dlaczego zdecydowały się pomagać dzieciom po przejściach.

 

Zdjęcia prezentowane są również w formie spotów, które dotychczas były wyświetlane m.in. w kinie Charlie, Galerii Retkińskiej, Galerii Widzewskiej i pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy napisać do nas na adres zespolpromocji@mops.lodz.pl lub zadzwonić pod numer 506 980 979.   

Facebook