KONKURS DLA RODZIN ZASTĘPCZYCH. WYGRAJ KASĘ NA WAKACJE!

Fundacja EY już po raz kolejny zaprasza do konkursu, w którym można wygrać dofinansowanie na wakacyjne wyjazdy. Tym razem konkursowym zadaniem jest ożywienie obrazu wybranego malarza albo malarki.

Zasady są proste. Wybieracie obraz, a później dobieracie scenerię, rekwizyty, stroje i robicie sesję zdjęciową. Potrzebne będzie zdjęcie Waszego ożywionego obrazu w zestawieniu oryginałem, a także od 3 do 5 zdjęć z przygotowań, by udokumentować proces tworzenia wspólnego dzieła.

Ważne, żeby wszystkie osoby z rodziny były razem na jednym obrazie. Jeśli nie jesteście opiekunami prawnymi dzieci, to możecie zaaranżować scenę w taki sposób, by ich wizerunek pozostał anonimowy.

Jedna rodzina zastępcza czy też rodzinny dom dziecka może otrzymać dofinansowanie na wakacyjny wyjazd w wysokości do 5 tys. zł. Łączna pula nagród wynosi w tym roku aż 50 tys. zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 31 maja.

Szczegóły na stronie Fundacji EY (w zakładce „Wygraj Rodzinne Wakacje”):

wróć do aktualności

Zobacz również:

Firma Glovo pomaga dostarczyć paczki żywnościowe do potrzebujących

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Część mieszkających w Łodzi seniorów oraz osób mających trudności w poruszaniu się nie musi obecnie… więcej

System ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem placówek oferujących wsparcie w ramach ochrony zdrowia… więcej

Zbiórka odzieży dla łodzian w potrzebie

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Pracownicy (w tym grupa ośmiu streetworkerów) Wydziału Wspierania Osób w Kryzysie Bezdomności… więcej

Namiot Pełen Wsparcia po raz drugi w Pasażu Schillera

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Po raz drugi w tym roku, w najbliższy piątkowy wieczór 3 października, w Pasażu Schillera stanie… więcej

Nowa lodówka do dzielenia się jedzeniem na Widzewie

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Tuż przy Kościele pw. Świętego Kazimierza Królewicza na Widzewie przy ul. Niciarnianej 7 (dojście… więcej

Facebook