700 maseczek od 2 firm odzieżowych. Dziękujemy!

Maseczki to wciąż towar pierwszej potrzeby. Wiedzą o tym doskonale łódzcy i pabianiccy przedsiębiorcy. A właściwie - przedsiębiorczynie. Pani Małgosia, właścicielka firmy odzieżowej MA&MI z Łodzi, już kilka tygodni temu przerzuciła się z szycia eleganckich kreacji i ślubnych sukni na maseczki.

3 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

I właśnie 100 takich autorskich „mini” na dolną część twarzy przekazała kampanii Rodzina Jest dla Dzieci. A znała nas dzięki znajomości z fundacją Swim For a Dream, która od kilku lat organizuje akcję Bombkowe Dziki dla dzieci z łódzkich domów dziecka i rodzin zastępczych. Pani Małgosia co roku uczestniczy w tej akcji. A tym razem postanowiła pomóc, przekazując maseczki. Namówiła do tego również projektantkę, z którą współpracuje. Za jej namową pani Angelika przekazała porcję 100 jednorazowych maseczek.

Swoimi wyrobami podzieliła się także pani Kasia, szefowa firmy Kasia Rojek z Pabianic, która na co dzień zajmuje się szyciem odzieży, a obecnie stała się specjalistką w produkcji fartuchów medycznych i maseczek. Od niej dostaliśmy aż 500 maseczek.

Część z nich już została przekazana do domów dziecka, a pozostałe będą używane - zgodnie z zaleceniami sanepidu - na prowadzonych przez nas szkoleniach dla kandydatów na rodziny zastępcze oraz podczas spotkań dzieci wychowujących się w rodzinach zastępczych ze swoimi krewnymi.
Dziękujemy wszystkim trzem paniom za podarowanie łącznie aż 700 maseczek! Trzymamy kciuki za Wasze firmy. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziecie mogły znów szyć piękne suknie.

Zdj. nr 1 i 2 - pani Małgosia i pani Angelika oraz ich maseczki (można je kupować także detalicznie). Zdj. nr 3 - logo firmy pani Kasi.

wróć do aktualności

Zobacz również:

Asystent wspiera, by opuścić Dom Pomocy Społecznej

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Nauka codziennego funkcjonowania (m.in. zarządzanie budżetem, dbanie o sprawy finansowe i… więcej

Kompleksowe wsparcie dla łodzian w kryzysie bezdomności także latem

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Ponad 1,7 tys. wizyt odnotowaliśmy w pierwszym półroczu tego roku w dwóch funkcjonujących na terenie… więcej

„Czwartki na wesoło”, czyli moc darmowych atrakcji dla dzieci i młodzieży i nie tylko

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Warsztaty plastyczne, muzyczne i sensoryczne, gry i zabawy podwórkowe, malowanie twarzy, figury z… więcej

Miłość kwitnie w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Tuwima

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

65-letnia Anna Malinowska ze Śródmieścia oraz 83-letni Jerzy Klaska z Widzewa poznali się w Domu… więcej

Zbiórka bidonów i plecaków dla osób w kryzysie bezdomności

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Pracownicy (w tym grupa sześciu streetworkerów) Wydziału Wspierania Osób w Kryzysie Bezdomności… więcej

Facebook