Dzień teatru publicznego - Bilety za 350 GROSZY NA "KAPITANA NEMO"

18 maja o godzinie 10:00 Teatr Pinokio wystawia spektakl „KAPITAN NEMO. 20 000 MIL PODMORSKIEJ ŻEGLUGI” w reż. Magdaleny Miklasz. Jest to najnowsza sztuka Teatru Pinokio, która miała swoją premierę 6 kwietnia 2019 r. i kontynuuje Sezon Podróży. Przedstawienie dedykowane jest widzom powyżej 13 roku życia.

Uwaga!

Sprzedaż biletów – prowadzoną tylko w kasie teatru – Teatr Pinokio rozpocznie 18 MAJA O GODZ. 8:00.
Po prostu trzeba przyjść i kupić bilet w kasie teatru – cena biletu 350 groszy.

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego po raz piąty organizuje Dzień Teatru Publicznego. Ponownie o tym, że w teatrze „grosze grają rolę” przypominać ma symboliczna cena biletu – 350 groszy (3,5 zł).

Głównym celem tegorocznej edycji jest pokazanie „czarno na białym”, że teatr nie jest obciążeniem dla budżetu Organizatora, tylko długoterminową, opłacalną inwestycją.

wróć do aktualności

Zobacz również:

Namiot Pełen Wsparcia dla osób w potrzebie w Pasażu Schillera

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Streetworker, pracownik socjalny, terapeuta uzależnień, mediator rodzinny, interwent kryzysowy,… więcej

Asystent wspiera, by opuścić Dom Pomocy Społecznej

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Nauka codziennego funkcjonowania (m.in. zarządzanie budżetem, dbanie o sprawy finansowe i… więcej

Kompleksowe wsparcie dla łodzian w kryzysie bezdomności także latem

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Ponad 1,7 tys. wizyt odnotowaliśmy w pierwszym półroczu tego roku w dwóch funkcjonujących na terenie… więcej

„Czwartki na wesoło”, czyli moc darmowych atrakcji dla dzieci i młodzieży i nie tylko

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Warsztaty plastyczne, muzyczne i sensoryczne, gry i zabawy podwórkowe, malowanie twarzy, figury z… więcej

Miłość kwitnie w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Tuwima

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

65-letnia Anna Malinowska ze Śródmieścia oraz 83-letni Jerzy Klaska z Widzewa poznali się w Domu… więcej

Facebook