Gra o wysoką stawkę w meczu przyjaźni. W niedzielę ŁKS zmierzy się z GKS Tychy

ŁKS meczem z GKS Tychy rozpocznie rundę rewanżową. Łodzianie wciąż mają szansę na realne włączenie się do walki o awans do Ekstraklasy, jednak warunkiem koniecznym jest seryjne wygrywanie meczów. A biało-czerwono-biali mają z tym duży problem.

fot. ŁKS
Mecz o wysoką stawkę
4 zdjęcia
fot. ŁKS
fot. ŁKS
fot. ŁKS
fot. ŁKS
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Po pokonaniu w ostatniej kolejce rundy jesiennej GKS Katowice 1:0 Rycerze Wiosny rozpoczynają nowy cykl rewanżem z GKS Tychy. Podopieczni Artura Derbina obecnie zajmują 6. lokatę w tabeli, są o dwa oczka wyżej niż ŁKS, więc można przewidywać, że o kolejne zwycięstwo będzie trudno. 

Niezadowolony trener i problemy z frekwencją

Na kilku ostatnich pomeczowych konferencjach Kibu Vicuña powtarza, że nie jest zadowolony z gry zespołu. Mimo to w poprzedniej kolejce udało się wyrwać trzy punkty. Ten słaby styl ma swoje odbicie na trybunach. Mimo zorganizowanych kibicowskich akcji na stadionie Władysława Króla coraz częściej widać puste krzesełka. Warto to zmienić, bo wsparcie w tym trudnym momencie może zaprocentować.

Mecz przyjaźni o wysoką stawkę

W meczu z Tychami doping przyda się już od pierwszej minuty. Mimo przyjaźni panującej między oboma klubami zapowiada się zacięty pojedynek, którego stawką będzie utrzymanie kontaktu z czołówką. Historia najnowsza pokazuje, że najbardziej prawdopodobny jest remis lub zwycięstwo przyjezdnych. Wszystko rozstrzygnie się już w niedzielę (21 listopada) o godz. 12:40 na stadionie im. Władysława Króla.

ZOBACZ TAKŻE

fot. Radosław Jóźwiak

Dwa zwycięstwa i koniec serii. ŁKS remisuje ze Skrą Częstochowa

fot. Radosław Jóźwiak

ŁKS zagra ze Skrą Częstochowa, czyli Rycerze Wiosny kontra odkrycie tej jesieni

fot. mat. touch rugby

Weź udział w bezpłatnych treningach touch rugby na Retkini i Widzewie

wróć do aktualności

Zobacz również:

Światełko Pamięci 2025 na tzw. cmentarzu dla samotnych i bezdomnych

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

We wtorek 28 października br. przed południem na tzw. cmentarzu dla samotnych i bezdomnych, który… więcej

Nowy Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Na parterze – szatnia wyposażona w szafki, przestronna jadalnia połączona ze strefą odpoczynku i… więcej

XII edycja akcji „Światełko Pamięci”

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Zbliża się XII edycja akcji „Światełko Pamięci”, której inicjatorem i pomysłodawcą jest łódzki… więcej

Projekty budżetu obywatelskiego 2025/2026 dotyczące zadań realizowanych przez MOPS w Łodzi

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

W poniedziałek 6 października rozpoczęło się głosowanie w ramach trzynastej edycji Łódzkiego Budżetu… więcej

Firma Glovo pomaga dostarczyć paczki żywnościowe do potrzebujących

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Część mieszkających w Łodzi seniorów oraz osób mających trudności w poruszaniu się nie musi obecnie… więcej

Facebook