Prezydent Hanna Zdanowska gościem projektu "Między Nami Dziewczynami"

6 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

Prezydent Hanna Zdanowska była dziś gościem specjalnym pierwszego spotkania z cyklu "Między Nami Dziewczynami". Projekt organizowany jest przez łódzką kampanię społeczną Rodzina Jest dla Dzieci, a powstał z myślą o 16-18-letnich dziewczętach wychowujących się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. 


Relacja ze spotkania już wkrótce. Na razie możemy powiedzieć w dużym skrócie, że było świetnie, twórczo i wzruszająco. 


Dziękujemy Ani i Karoli, twórczyniom studia kulinarnego Baccaro na OFF Piotrkowskiej, które przygotowały i zasponsorowały dzisiejsze warsztaty dla kilkunastu dziewczyn. 


Dziękujemy Damian Marchlewicz Hell's Kitchen, zwycięzcy IV edycji programu Hell's Kitchen i szefowi kuchni w restauracji KLUB WINO, który dyrygował wspólnym gotowaniem.

I oczywiście z całego serca dziękujemy Pani Prezydent Hanna Zdanowska, że znalazła czas, by spotkać się z uczestniczkami projektu i specjalnie dla nich mówiła o tym, jak uwierzyć w siebie, spełniać swoje marzenia i znaleźć w sobie motywację do działania nawet przy najtrudniejszych wyzwaniach.

wróć do aktualności

Zobacz również:

Bezpłatne, ciepłe posiłki dla uczniów i przedszkolaków

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Łódzcy rodzice, którzy chcieliby, by ich dzieci korzystały z bezpłatnych, ciepłych posiłków w… więcej

Namiot Pełen Wsparcia dla osób w potrzebie w Pasażu Schillera

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Streetworker, pracownik socjalny, terapeuta uzależnień, mediator rodzinny, interwent kryzysowy,… więcej

Asystent wspiera, by opuścić Dom Pomocy Społecznej

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Nauka codziennego funkcjonowania (m.in. zarządzanie budżetem, dbanie o sprawy finansowe i… więcej

Kompleksowe wsparcie dla łodzian w kryzysie bezdomności także latem

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Ponad 1,7 tys. wizyt odnotowaliśmy w pierwszym półroczu tego roku w dwóch funkcjonujących na terenie… więcej

„Czwartki na wesoło”, czyli moc darmowych atrakcji dla dzieci i młodzieży i nie tylko

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Warsztaty plastyczne, muzyczne i sensoryczne, gry i zabawy podwórkowe, malowanie twarzy, figury z… więcej

Facebook