Schronisko w Łodzi. Kama szuka cierpliwej i kochającej opiekunki [ZDJĘCIA]

Jest w schronisku od 2 września i ma dopiero dwa lata. Prawdopodobnie została porzucona przez swoich opiekunów.

mat. prasowe
Kama czeka na nowy, kochający dom
4 zdjęcia
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Początki w schronisku były dla niej bardzo trudne, była zestresowana, nie radziła sobie z nową sytuacją. Przerażał ją hałas i chaos panujące w schronisku. Takim zwierzakom trudno zapewnić poczucie bezpieczeństwa i warunki, żeby pokonały strach, żeby zaufały, ale w tym wypadku się udało.

Dzięki codziennej pracy udało się przekonać Kamę, że zanim pokaże się zęby i odstraszy człowieka, warto go najpierw poznać. Dziś to zupełnie inna sunia niż ta, która trafiła do schroniska, ale ciągle wybredna, jeśli chodzi o dawanie szansy – generalnie szybciej obdarza zaufaniem kobiety niż mężczyzn.

Osoby, które zna, wita z radością. Pięknie chodzi na smyczy, lubi bawić się piłką. Jest bardzo energiczna i rozbrykana. Nie powinna jednak zamieszkać w domu, gdzie są małe dzieci lub zwierzęta.

Mamy nadzieję, że Kama znajdzie cierpliwych i kochających opiekunów, którzy nie zawiodą jej zaufania. I że ona sama da szansę człowiekowi, który zechce podarować jej dom. 

Jak adoptować Kamę?

Osoby zainteresowane adopcją Kamy zapraszamy do kontaktu ze schroniskiem: schronisko.biuro@o2.pl

Procedura adopcji zwierząt ze schroniska w czasie trwającej pandemii znajduje się na stronie internetowej schroniska: schronisko.uml.lodz.pl

ZOBACZ TAKŻE

Łódź.pl

Schronisko w Łodzi. Żywiołowy i radosny Kastor czeka na dom [ZDJĘCIA]

fot. Schronisko w Łodzi

Schronisko w Łodzi. Czubaka, uosobienie radości, poszukuje domu na stałe

Łódź.pl

Schronisko w Łodzi. Dizel szuka człowieka do rzucania piłek i kochania [ZDJĘCIA]

wróć do aktualności

Zobacz również:

Wypięknieje ogród przy Domu Dziennego Pobytu na Księżym Młynie

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Łąka kwietna, nasadzenia nowych roślin, wymiana trawy, domki dla owadów zapylających, zbiornik na… więcej

Bezpłatne, ciepłe posiłki dla uczniów i przedszkolaków

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Łódzcy rodzice, którzy chcieliby, by ich dzieci korzystały z bezpłatnych, ciepłych posiłków w… więcej

Namiot Pełen Wsparcia dla osób w potrzebie w Pasażu Schillera

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Streetworker, pracownik socjalny, terapeuta uzależnień, mediator rodzinny, interwent kryzysowy,… więcej

Asystent wspiera, by opuścić Dom Pomocy Społecznej

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Nauka codziennego funkcjonowania (m.in. zarządzanie budżetem, dbanie o sprawy finansowe i… więcej

Kompleksowe wsparcie dla łodzian w kryzysie bezdomności także latem

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Ponad 1,7 tys. wizyt odnotowaliśmy w pierwszym półroczu tego roku w dwóch funkcjonujących na terenie… więcej

Facebook